Lyžařský vlek

Na svahu vedle snowtubingu se nachází malý lyžařský vlek typu Poma o délce cca 140 metrů. Sjezdovka je vhodná pro děti, začátečníky a nenáročné lyžaře a snowboardisty. V případě dostatku sněhu na ní najdete i nějaké to zpestření pro děti ve formě boulí, projížděček a skokánků.

Jízdné si můžete zakoupit bodové nebo časové. Bodové jízdenky jsou přenosné, platné celou sezónu a můžete je využít i na sousedním snowtubingu. Časové jízdenky jsou nepřenosné. Záloha na čipovou kartu, na níž vám bude skipas nahrán, je 100Kč.

Provozní doba lyžařského vleku:  9:00 – 16:00.

Bodové jízdné a 3 a více denní skipasy je možné využít rovněž na lyžařském vleku Malý Šišák nedaleko Špindlerovy a Erlebachovy boudy na hřebenech Krkonoš. Tam se nachází asi 250 metrů dlouhá sjezdovka ideální pro začátečníky a nenáročné lyžaře, kde si v případě pěkného počasí užijete i krásné výhledy na Kozí hřbety, Medvědín a Labský důl. Nahoru se pohodlně dostanete linkovým autobusem nebo taxíkem. Pokud budete chtít, můžete lyžovačku zakončit parádním sjezdem na sáňkách po 3 kilometry dlouhé sáňkařské dráze, která začíná přímo u horní stanice lyžařského vleku. V takovém případě si nezapomeňte přibalit i kvalitní obuv, lyže a lyžáky vám sveze do cíle obsluha sáňkařské dráhy (vstup s lyžáky je na sáňkařskou dráhu z bezpečnostních důvodů zakázán).

Přepravní řád lyžařského veku k nahlédnutí ZDE.