Summertubing

SUMMERTUBING JE OBDOBA SNOWTUBINGU, KDY SE KLOUŽETE V PŘIPRAVENÉM KORYTĚ VYSTLANÉM SPECIÁLNÍMI ROHOŽEMI Z KOPCE DOLŮ.

V našem areálu najdete takřka 200 metrů dlouhé koryto s několika klopenými zatáčkami, kde zažijete spoustu zábavy a legrace. Atrakci si užijí všechny věkové kategorie. Nejmenší děti (cca do 3 let) sjíždí společně s rodiči, ty starší pak stejně jako dospělí již jezdí sami.

Na začátek tobogánu se dostanete pohodlně vsedě, vyveze vás tam speciální tubingový vlek. Dolů už to pak pofrčí úplně samo.

Provozní doba:

ČERVENEC a SRPEN: každý den od 12:00 do 19:00.

ČERVEN A ZÁŘÍ: od středy do neděle od 12:00 do 19:00.

KVĚTEN A ŘÍJEN: o víkendech a prázdninách od 12:00 do 19:00.

Aktuální informace naleznete vždy na našem FACEBOOKu.

ceník

Jízdné lze zakoupit ve formě bodových jízdenek, které jsou přenosné a mají platnost celou zimní a letní sezónu. Body je možné využít  i na přilehlém lyžařském vleku a na lyžařském vleku Malý Šišák (na hřebenech Krkonoš nedaleko Špindlerovy boudy). Platí, že čím více bodů zakoupíte, tím méně vás pak stojí jedna jízda. Body Vám budou nahrány na čipovou kartu, za kterou se platí vratná záloha 100Kč.

Provozní řád summertubingu k nahlédnutí ZDE.

Tipy

Na summertubing není potřeba žádné extra oblečení. Je však fajn si vzít cyklistickou helmu. Kdo ji nemá dostane u obsluhy zdarma.

Skupiny

školní kurzy, firemní akce, oslavy:
V případě větších skupin (nad 20 osob) doporučujeme předchozí rezervaci emailem nebo telefonicky.
Nabízíme rovněž možnosti pronájmu pro firemní skupiny i pořádání soukromých akcí a oslav. Pro organizované školní skupiny pak zvýhodněné jízdné v závislosti na termínu a velikosti skupiny.

dárkové certifikáty

Chcete potěšit své blízké netradičním dárkem? Rádi pro vám vyrobíme dárkový certifikát na míru. V případě zájmu se nám ozvěte emailem.