Snowtubing

Ať už se chystáte do Špindlerova Mlýna na týden nebo na den, můžete si svůj čas zpestřit nevšedním zážitkem z jízdy na snowtubingu.

V našem areálu najdete takřka 200 metrů dlouhé sněhové koryto s několika klopenými zatáčkami, kde zažijete spoustu zábavy a legrace. Atrakci si užijí všechny věkové kategorie. Nejmenší děti (cca do 3 let) sjíždí společně s rodiči, ty starší pak stejně jako dospělí již jezdí sami.

Na začátek sněhového tobogánu se dostanete pohodlně vsedě, vyveze vás tam speciální tubingový vlek. Dolů už to pak pofrčí úplně samo.

Provozní doba:

V hlavní sezóně (cca od Vánoc do konce jarních prázdnin) je snowtubing v provozu denně od 10:00 do 21:00. Dráha je v celé své délce osvětlena, takže vyřádit se můžete přijít i po lyžování.

Mimo hlavní sezónu se může provozní doba lišit,  doporučujeme sledovat AKTUALITY nebo náš Facebook.

ceník

Jízdné lze zakoupit ve formě bodových jízdenek, které jsou přenosné a mají platnost celou zimní a letní sezónu. Body je možné využít  i na přilehlém lyžařském vleku a na lyžařském vleku Malý Šišák (na hřebenech Krkonoš nedaleko Špindlerovy boudy). Platí, že čím více bodů zakoupíte, tím méně vás pak stojí jedna jízda. Body Vám budou nahrány na čipovou kartu, za kterou se platí vratná záloha 100Kč.

Provozní řád snowtubingu k nahlédnutí ZDE.

Tipy

Na sebe doporučujeme zimní oblečení, rukavice a dobrou obuv (lyžáky nejsou vhodné). Nezapomeňte také na LYŽAŘSKOU HELMU. Kdo ji nemá, obdrží ji na požádání u obsluhy (ZDARMA). Pokud sněží, budou se vám hodit i lyžařské brýle.

Skupiny

školní lyžařské kurzy, firemní akce, oslavy:
V případě větších skupin (nad 20 osob) doporučujeme předchozí rezervaci emailem nebo telefonicky.

Nabízíme rovněž možnosti pronájmu pro firemní skupiny i pořádání soukromých akcí a oslav. Pro organizované školní skupiny pak zvýhodněné jízdné v závislosti na termínu a velikosti skupiny.

dárkové certifikáty

Chcete potěšit své blízké netradičním dárkem? Rádi pro vám vyrobíme dárkový certifikát na míru. V případě zájmu se nám ozvěte emailem.